Akademia tenisa KORT Radosław Rudnicki

Szkoła tenisa Szczecin

Obóz tenisowy

Oboz Czaplinek 20129-16.07.2018 Szczecinek

4-11.08.2018 Szczecinek

 

Zakwaterowanie w komfortowym 3 gwiazdkowym, pięknie polożonym nad jeziorem hotelu Viki. Zajecia sportowe odbywać sie będą w przepięknym, nowoczesnym ośrodku osir Szczecinek w którego skład wchodzą korty tenisowe otwarte i w hali, aquapark oraz wszelkiego rodzaju boiska sportowe. Dodatkowo ścianka wspinaczkowa, wyciąg do nart wodnych, strzeżona plaża.

 

PROGRAM

Obóz przewidziany jest dla dzieci i młodzieży w wieku od lat 7 do 18 na każdym poziomie zaawansowania gry w tenisa. Zajęcia prowadzone będą w grupach dostosowanych do poziomu grających. W programie przewidziane są dwa treningi tenisa dziennie, dodatkowo zajęcia z innych dyscyplin sportowych oraz czas na rekreację.

Oboz Czaplinek 20122KADRA

Nad całością czuwać będzie doświadczona kadra trenerów i instruktorów, pracujących z dziećmi i młodzieżą od wielu lat.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE

Hotel Viki w Szczecinku. Pokoje 3,4,5 osobowe z łazienką. Pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)

 CENA 1450 zł z ubezpieczeniem -znizki  dla rodzenstw i w przypadku uczestnictwa w innych ofertach mojej akademii tenisowej.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest wpłata  1 raty w wysokości 400 złotych. Przed wpłatą proszę o kontakt celem potwierdzenia wolnego miejsca w danym terminie. Zabieram niewielką grupą tak więc proszę nie czekac zbyt długo.

KONTAKT

Radosław Rudnicki - 509 698 488.