Akademia tenisa KORT Radosław Rudnicki

Szkoła tenisa Szczecin

Turnieje tenisowe

Turnieje przewidziane są dla dzieci i młodzieży uczących się w szkółkach tenisowych, zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. W sezonie 2018 będą one rozgrywane z podziałem na kategorie wiekowe i zaawansowanie uczestników( tak więc nawet osoby z grup o małym zaawansowaniu będą miały szansę rywalizować i odnosić sukcesy). Najczęściej są one rozgrywane w grupach a następnie kontynuowane systemem pucharowym.

Nowością będzie cykl turniejów dla najmłodszych (bo już od 6 latków) prowadzonych zgodnie z wytycznymi programu tenis10. Ma to być głownie dobra zabawa i zachęcenie dzieci do uprawiania sportu. Serdecznie zapraszam jak największą ilość uczestników nawet początkujących, gdyż w tych turniejach nie ma przegranych.

 

Terminy turniejów:


8 kwiecień 2018 -mini turniej do lat 10 z podziałem na grupy grające piłka czerwoną i pomarańczową. Turniej dla dzieci ze szkółek a nie dla osób grających w turniejach PZT. Zawody będą odbywać się w grupach na uproszczonych zasadach do 10 pkt.

 

15 kwiecień 2018- mini turniej do lat 12 z podziałem na grupy grające piłką zieloną- mid. Zawody dla dzieci ze szkółek i zawodników Pzt do lat 10. Zasady uproszczone, turniej w grupach.

 

KOLEJNE ZAWODY ODBĘDĄ SIĘ WE WRZEŚNIU

DATY PODAM W PÓŻNIEJSZYM TERMINIE

 

Wyniki rozegranych zawodów będą opisane w artykule "wyniki i klasyfikacje"

Nastepne turnieje na podobnych zasadach odbędą się w drugiej części maja i w czerwcu. Dokładne terminy podam po zakonczeniu tej serii zawodów gdy zorientuję się jaki jest odzew i zainteresowanie. Ma to być głównie dobra zabawa i rozwój sportowy i emocjonalny uczestników przygotowujacy ich do udziału w turniejach PZT.

Przewidziane jest wpisowe do turnieju w wysokości 30 złotych celem pokrycia kosztów wynajęcia obiektu i zakupu nagród dla dzieci.

Uczestnictwo w turniejach proszę zgłaszać osobiście, telefonicznie.

Przewidziane są puchary, dyplomy, i sprzęt soprtowy.