Akademia tenisa KORT Radosław Rudnicki

Szkoła tenisa Szczecin

Wyniki i klasyfikacje

Drugi turniej w sezonie, tym razem do lat 12 został już zakonczony. Ponownie dobra atmosfera panująca podczas turnieju sprzyjała świetnej grze zawodników. Mecze były zacięte i wiele z nich było na wysokim poziomie. Zawodnicy podzieleni zostali na dwie grupy ze względu na poziom zaawansowania.

W turnieju nr 2  z kompletem zwycięstw triumfował Janek Pełczyński, który w finale pokonał Alę Zamkiewicz. W meczu o 3 miejsce górą był Janek Gościniak pokonując Mateusza Kotowicza.

Serdecznie gratuluję i zapraszam na kolejne zawody.

Wyniki

1 Janek Pełczyński

2 Ala Zamkiewicz

3 Janek Gościniak

4 Mateusz Kotowicz

W turnieju PRO dla zaawansowanych zwycięzcą okazał się Janek Ochał pokonując po emocjonującym finale świetnie grającego tego dnia Wojtka Uzara. Trzecie miejsce zdobył Piotr Haduch a czwarte najmłodszy uczestnik Janek Oleszkiewicz. Poziom tej czwórki był bardzo zbliżony a o zwycięstwie zadecydowało większe doświadczenie i konrolowanie emocji.

Dla większości uczestników były to pierwsze zawody, więc tym bardziej gratuluję odwagi i waleczności na korcie.

Ogólnie mówiąc było na co popatrzeć. Tak dalej i życzę kolejnych sukcesów.

Wyniki

1 Jan Ochał

2 Wojtek Uzar

3 Piotr Haduch

4 Janek Oleszkiewicz

Rozegraliśmy pierwszy turniej do lat 10 w tym sezonie i już na starcie widać, że było warto. Dopisała nie tylko wiosenna pogoda ale również frekwencja, doskonały doping rodziców, świetna atmsfera a najważniejsze bardzo fajny poziom gry uczestników.

Zwycięzcą okazał się Amadeus Filarski z kompletem zwycięstw, który po zaciętym pojedynku finałowym 15/13 pokonał walecznego Krzysia Haducha. W pojedynku o 3 miejsce Michał Haduch pokonał najmłodszego uczestnika turnieju Karola Michalskiego. Najwyżej sklasyfikowaną dziewczynką w turnieju bo na 6 miejscu okazała się Julia Flantowicz.