Akademia tenisa KORT Radosław Rudnicki

Szkoła tenisa Szczecin

Aktualności

INFORMACJE NA TEMAT OBOZU TENISOWEGO W SZCZECINKU 5-12.08.2018

Wyjazd w niedzielę 5.08.2018 o godzinie 10. Spotykamy się na parkingu przy kortach przy torze kolarskim o godzinie 9.45. Z powodu małej grupy uczestników na tym turnusie zdecydowaliśmy że nie będziemy wynajmowali dodatkowego busa. Będziemy jechali w obie strony busem trenera oraz kilku rodziców zdeklarowało że chcą przywieżć dzieci osobiście i mogą zabrać innych uczestnikow. Tak więc każdy ma zagwarantowany transport w obie strony. Obóz zaczynamy obiadem w restauracji hotelu viki o godzinie 13.

Powrót w niedzielę 12.08.2018 około godziny 16 również przy kortach przy torze kolarskim.

Proszę wszystkie osoby które nie oddały karty kwalifikacyjnej o przyniesienie jej ze sobą.

LISTA RZECZY POTRZEBNYCH NA OBOZIE:

-legitymacja szkolna

-buty sportowe 2 pary

-ubrania sportowe (poza podstawową częścią garderoby podpowiadam ze przydadzą się 2 pary dresów, czapka z daszkiem, lekka kurtka przeciwdeszczowa,2 pary krotkich spodenek odpowiednia ilość koszulek sportowych itd.

-sprzęt na basen (klapki, kąpielówki, ręcznik kąpielowy)

- preparat przeciw komarom i przeciwsłoneczy

-no i z pewnością rakieta tenisowa

 

 

 

TRWAJĄ NABORY DO SZKÓŁEK TENISOWYCH NA SEZON 2017/2018


Zapraszam wszystkich chętnych do nauki tenisa ziemnego w przyjaznej atmosferze i pod okiem profesjonalnego trenera. Zajęcia  prowadzone są na ładnym obiekcie PIT STOP TENNIS przy TORZE KOLARSKIM. Aby zapisać się na pierwszy trening nie ma większego znaczenia wiek i poziom wytrenowania. Dla kazdego postaram się stworzyć odpowiednie warunki do nauki i spędzenia czasu miło i zdrowo.

 

Proszę o zapoznanie się z ofertą obozów i turniejów tenisowych w roku 2018.


intensywny kurs tenisa lato 2018


Terminy

25-29 czerwiec 2018

 

Wiek uczestników od 7 lat

Zajęcia odbywac się będą na przy Wojska Polskiego 246 na terenie kortów pit stop tenis przy torze kolarskim.

Program obejmuje liczne zajecia sportowe i rekreacyjne. Przewidziane jest intensywne szkolenie tenisa ziemnego oraz dodatkowe zajęcia piłki nożnej,koszykówki, badmintona i innych dyscyplin sportowych oraz gier i zabaw. Przewidziana jest również wycieczka rowerowa.

Zajęcia będą prowadzone w małych grupach na każdym poziomie zaawansowania. Nad całością czuwać będzie wykwalifikowana kadra trenerska.

Zapewniamy sprzęt sportowy.

Wyżywienie w postaci  drugiego śniadania i obiadu