Akademia tenisa KORT Radosław Rudnicki

Szkoła tenisa Szczecin

Trener tenisa

Radosław Rudnicki – dyplomowany trener II klasy, koordynator

 

Z tenisem jestem związany od najmłodszych lat. Sport ten zafascynował mnie już od pierwszego treningu i postanowiłem uprawiać go wyczynowo. Byłem czołowym zawodnikiem kraju w poszczególnych kategoriach wiekowych osiągając przy tym sporo cennych wyników w tym medalu Mistrzostw Polski. Przez wiele lat reprezentowałem jako zawodnik i trener pierwszoligową drużynę seniorów SKT Szczecin a także liczne kluby w lidze niemieckiej. Grając zawodniczo planowałem już karierą trenerską.

 

  • 2000r – Absolwent IKF Uniwersytetu Szczecińskiego
  • 2000r – Ukończony kurs instruktora tenisa w Gdańsku
  • 2001r – Absolwent studiów podyplomowych AWF Poznań ( trener II klasy)
  • 2009r – studia w wseit na kierunku fizjoterapia

 

Byłem wielokrotnie uczestnikiem szkoleń i sympozjów trenerskich organizowanych przez Polski Związek Tenisowy i Professional Tennis Registry.

 

Przez 10 lat pracowałem w KT Masters , a od 2010r pełniłem funkcje trenera koordynatora w SKT Szczecin. Przez 3 lata pełniłem funkcje trenera koordynatora kadr wojewódzkich młodzików i juniorów. Efektem mojej pracy było zdobycie przez moich wychowanków licznych tytułów i medali Mistrzostw Polski indywidualnie i drużynowo.

 

Już ponad 30 lat spędzonych z tenisem owocuje ogromnym doświadczeniem przekładającym się na jakość, którą chcę państwu przekazać.

loga